Novinky 2017

S květnem přichází změna v sortimentu výrobce Moll a my jsme si pro Vás připravili malé shrnutí o jaké konkrétní změny jde:

Stůl Champion, řada Form:

 1. Přístavba Flex Deck je rozšířena o jednu polici a vybavena prostornější magnetickou tabulí potaženou příjemným filcovým potahem, který navozuje velice útulnou atmosféru.
 2. Nový kontejner Cubicmax je větší a prostornější oproti klasickému kontejneru Cubic. Ostatně vždycky je lepší, když se nepořádek schová do šuplíků!

   

 3. K přístavbě Flex Deck a Panel je možné objednat nový praktický kapsář s názvem Untensilo. Výběr je ze 7 barev.

Stůl Winner, řada New Basic:

 1. Pracovní deska byla vylepšena o zaoblení rohů ve spodní části. Stůl tak vypadá elegantněji a chrání před případnými úrazy.
 2. Zásuvka ke stolu Winner bude součástí výbavy a nebude již uvedena jako volitelné příslušenství. Součástí zásuvky bude praktický Orga set s ořezávátkem,odvíječem lepící pásky a pořadníkem na tužky.
 3. Ukončení výroby Vario Boxu.

   

 4. Kontejner Pro bude mít zaoblené hrany, které budou designově ladit s nově zaoblenými hranami u stolu Winner viz. 1. novinka.

Psací podložky:

Nově jsou také přidané dvě psací podložky, dle našeho názoru velice povedené…!

Již brzy budou všechny tyto novinky vystaveny u nás na prodejně na Praze 9, tak neváhejte a přijďte si je prohlédnout! 🙂 Těšíme se na Vás.

DELSO INTERIÉRY s.r.o.