Expresně stavitelný stůl T5 - zdravý stůl pro studenty a dospělé

 • Stůl T5 Fenix

  Stůl T5 Ivory

 • Popis

  T5 – neustále v pohybu

  Pouze aktivní pohyb a neustále měnící se poloha těla zajistí uvolnění svalů, správné prokrvení těla, lymfatického systému a předejde předčasné únavě. Nový stůl T5 je vhodný pro každou činnost člověka a rychle se přizpůsobuje jeho tělu pro práci jak v sedě tak i ve stoje. Pouhé zmáčknutí páčky stačí pro expresní změnu výšky v rozmezí 69 – 114cm. Pro opravdové „dlouhány“ je možnost je také přikoupení 10cm adaptéru, který zajistí maximální zdvih až po 124cm .

  Maximální odolnost

  Stoly T5 se vyznačují svým super-odolným materiálem, který je imunní vůči škrábancům a vodě. 

  Proč naklopit pracovní plochu?

  Naklopitelná pracovní plocha předchází hrbení zad, únavě očí a bolesti krční páteře. Pro příklad si představte práci s mobilním telefonem, který držíte v ruce – necháte ho v ruce ve vodorovné poloze a nakloníte se nad display, nebo si telefon naklopíte do Vámi pohodlného úhlu aby se Vám na display dobře dívalo a tělo necháte napřímené? 🙂 Stejně tak funguje systém naklopitelných pracovních desek u stolů Moll. V závislost na dané činnosti si naklopíte pracovní plochu dle své potřeby a to je například – 0° pro práci na PC, 5-10° pro psaní a kreslení, 20° pro čtení. Tyto úhly jsou schváleny předními německými ergonomy a mají velice uznávaný certifikát AGR.

  Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení, které je snadné a bezpečné i pro Vaše děti. Desku lze zvedat a spouštět bezpečně – k zajištění desky slouží brzdy a samotný design stolu je navržený tak, aby zabránil přimáčknutí prstů.

  QI-Charger – bezdrátová nabíječka

  Už žádný kabel! Každý stůl T5 je možné vybavit bezdrátovou nabíječkou s názvem QI-Charger, která nabije Váš tablet či Smartphone bez jakéhokoliv hledání zásuvky. Stačí odložit telefon na místo označené elegantní samolepkou a Vaše zařízení se začne ihned nabíjet.  Nabíječka je umístěna ve spodní části nenaklopitelné odkládací plochy, takže není viditelná, nepřekáží na stole a telefon nemůže sjet z naklopené plochy dolů. Tuto praktickou vychytávku lze objednat rovnou při zakoupení stolu nebo později dokoupit jako příslušenství.

  Obří zásuvka

  Obří zásuvka se rozprostírá po celé šíři stolu a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvka je opatřena pěnovou vložkou, která zabraňuje posunutí tužek, sešitů a dalších předmětů.

  Kabelový kanál

  Zakroucené kabely a prodlužovačky ležící na podlaze jsou nevkusné a pletou se. T5 má v zadní části kabelový kanál, kam je možné schovat všechny přebytečné kabely, nabíječky a další příslušenství. Nepořádek poté zakryjete plastovým krytem, který má vyříznuté otvory pro vyvedení potřebných kabelů. A nepořádek je pryč!

  Magnetické pravítko jako zarážka

  Často se jedná o detaily, které vynikají a dělají produkt vynikajícím. Kvalitní magnetické pravítko vyrobené z hliníku nabízí více než pomoc při tažení přímých linií. Jeho magnetová vložka zabraňuje sklouzávání předmětů ležících na stole, když je pracovní plocha stolu nastavena ve šikmém úhlu.

  Rozměry

  Šířka 120cm x Hloubka 72cm x Výška 69-124cm x Hmotnost 62 kg

  Moll – kvalita  made in Germany!

  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos quality logos

  Příslušenství

  Vaše individuální pracoviště

  Vyberte si příslušenství dle Vaší potřeby a náročnosti na úložný prostor.

  T5-E1

  Boční přístavba T5-E1 vytváří další prostor a rozšiřuje tak pracovní plochu o celých 40cm. Lze ji upevnit na obou stranách stolu, tzn. celkem je tedy možné stůl rozšířit až o 80cm! Přístavba roste zároveň s výškou stolu, takže máte své věci pořád po ruce i v nejvyšší možné výšce 124cm.

  T5-E2

  Zadní přístavba T5-E2 je skvělým pomocníkem a odkládacím prostorem pro Vaše potřeby. Multifunkční stěna se třemi policemi, magnetickou tabulí na smývatelný fix a možností doplnění o praktický kapsář na odkládání tužek. Vše opět roste současně s výškou stolu a to pouhým jedním zmáčknutím páčky! 😉