Domácí výuka je opět tady. Má Váš školák své pracovní místo?

Sotva škola začala, je zde další omezení a přerušení klasické prezenční výuky přímo ve škole. A my se ptáme – má Váš školák své pracovní místo?

Prezenční výuka byla přerušena krátce po uplynutí prvního měsíce školní docházky a pro většinu dětí to znamená, že se jejich učebnou stává jejich pokojíček. Jsou to dlouhé a dlouhé hodiny sezení u učebnice a proto je důležité mít ty správné pracovní podmínky a co si budeme povídat, učit se u jídelního stolu na jídelní židli není zrovna to „pravé ořechové“ pro zdravý růst těla dětí….

V takovém případě se děti při práci hrbí, kulatí si záda, kazí si oči. Je tedy důležité, aby se nábytek a prostředí přizpůsobilo dětskému tělu a ne naopak. Proto je zde rostoucí nábytek, který se nastaví přesně podle aktuálních tělesných proporcí dítěte a činnosti.

Rostoucí nábytek lze nastavit pro děti od 4 let až po dospělého dvoumetrového člověka a tak budou Vaše děti sedět zdravě v každém věku, ale Vám také ušetří mnoho starostí a v konečném důsledku také peněz.

 

Neváhejte a nakupujte přes náš e-shop! 90% sortimentu skladem ihned k odběru, nebo navštivte naši prodejnu Na Harfě 3, Praha 9.

Zakoupit v Eshopu